MOL - MesterM-díj 2014

MesterM 169x169

Ti kinek mondanátok köszönetet…?
Jelöljétek volt tanárotokat a díjra!

Magyarország legnagyobb olaj- és gázipari vállalataként elkötelezett támogatója vagyunk a középiskolai természettudományos oktatás fejlesztésének, színvonala emelésének. Ezért 2010-ben létrehoztuk, és idén már ötödik alkalommal indítjuk útjára a MOL MesterM-díjat, hogy a középiskolai kémia, fizika és matematika tanárok szakmai munkáját és tehetséggondozásban betöltött kiemelkedő szerepét elismerjük.

A MOL-MesterM-díj keretében idén is lehetőséget adunk arra egyetemi és főiskolai hallgatóknak, hogy köszönetet mondjanak középiskolai tanáruknak, azért hogy: munkájával, személyiségével megszeretette velük a kémia, fizika, vagy matematika tantárgyakat, neki köszönhetik szakmai felkészültségüket, teljesítményüket támogatta / megerősítette őket abban, hogy műszaki, mérnöki, vagy esetleg természettudományos pályát válasszanak hivatásul.

Azok a még aktív pedagógusok kaphatnak a MesterM-díj keretében anyagi, illetve erkölcsi elismerést, akik: sokat tesznek azért, hogy minél több középiskolás diák fedezze fel a természettudományokban rejlő lehetőségeket, fontos szerepet töltenek be a tehetséggondozásban, többek közt a diákok versenyekre való felkészülésében, szakköri tevékenységekben, ezen alapvető kritériumokon kívül sokat nyom a latban a jelölésben szereplő bármely más tényező is, amely a hallgatók szemében kiváló pedagógussá teszik a jelölt tanárt.

Jelöléseket az itt található linken várjuk 2014. április 21-ig. A nyertes tanárokat jelölő hallgatókat szeretettel várjuk személyesen június 6-án, Budapesten az ünnepélyes díjátadó ceremónián.

A pályázattal kapcsolatos kérdéseket, illetve észrevételeket a This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címre várjuk.

A kapcsolódó kvízjátékunkban értékes tableteket sorsolunk ki. A jelölés határideje 2014. április 21.

Köszönjük meg együtt! MOL Magyarország HR csapata