Állásajánlat - Mechatronikai Mérnök - PCE Paragon Solutions Kft.

A PCE Paragon Solutions Kft. - az elektronikai gyártásban piacvezető Foxconn csoport tagja - komáromi gyártó-egységébe, amely számítógépek és szerverek gyártásával foglalkozik, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Mechatronikai Mérnök

Legfontosabb feladatok:

• Automata célgépek prototipus fejlesztésében, gyártásában, tesztelésében, fejlesztésében aktív részvétel, (szoftveres, elektronikai és mechanikai kivitelezés is)
  • PC alapú és standalone gépi látás rendszerek tervezése programozása, kivitelezése, karbantartása, fejlesztése,
  • Adatgyűjtő rendszerek rendszer, szoftver, hardver, villamos tervezésében, és kivitelezésében aktív részvétel,
  • Egyéb gyengeáramú egyedi PLC és PC alapú rendszerek tervezése, kivitelezése karbantartása, továbbfejlesztése és hibaelhárítása.

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

• Mechatronikai mérnöki végzettség,
  • Erős programozói ismeretek Object Pascal , vagy C alapokon, hardver programozás (RS232,USB, LPT, TCP-IP),
  • Machine vision rendszerek ismerete, és min. 2 év gyakorlat(Keyence, Omron, Cognex)
  • 3D tervező programok ismerete (AutoCad 3D előny), 2-3 év gyakorlat 3D tervezésben,
  • PLC rendszerismeretek (Mitsubishi, Moeller) , szenzorika, gyengeáramú vezérlések
  •  Pneumatikus ismeretek, aktuátorok , megfogók (SMC termékpaletta ismerete)
  • Robotok ismerete, mastering és setup a kicsomagolástól.(IAI, Universal)
  • Erős műszaki angol nyelvismeret.

Amit ajánlunk:

Karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben.
         Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör

Fényképes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat

“Mechatronikai mérnök” jeligére, bérigény megjelölésével  várjuk:

Hamza Adél
HR Generalista
PCE Paragon Solutions Kft.
Tel.: +36 70 777 2964

Címlap Hírek és események Hírek hallgatóinknak Állásajánlatok Állásajánlat - Mechatronikai Mérnök - PCE Paragon Solutions Kft.