Gyakornoki állás mechatronikai mérnöki hallgatók számára - PCE PARAGON SOLUTIONS Kft.

A PCE PARAGON SOLUTIONS Kft. gyakornoki pozíciót hirdet  mechatronikai mérnöki tanulmányokat folytató hallgatók számára.

Szakterület megnevezése: Fejlesztés

Főbb feladatok:

  • PC szoftverek készítése jellemzően adatgyűjtéshez, és célgépek vezérléséhez.
  • PC alapú Machine vision rendszerek, és standalone Machine vision rendszerek telepítése, beállítása, esetenként szoftveres tervezése és kivitelezése,
  • Adatgyűjtő rendszerek szoftveres, logikai, villamos, mechanikus , tervezése, és kivitelezése
  • Új technológiák bevezetésével kapcsolatos tevékenységek –  gépek tervezésében és kivitelezéseben aktív részvétel, adatgyűjtő rendszerek tervezésében és kivitelezésében aktív részvétel, egyedi fejlesztésű berendezések teljesítmények monitorozása, javaslattétel módosításra, továbbfejlesztésre,
  • Megismerkedni a teljes gyártási folyamattal, átfogó ismeretek megszerzése a termék
  • keletkezésétől, a teljes széria szakasz egészén keresztül a termék kifutásáig

Elvárások:

  • Elméleti tudás alkalmazása és annak fejlesztése
  • Fokozatosan önállósodó, felelősségtudatos, megbízható munkavégzés
  • Folyamatos együttműködés a gyakorlati vezetővel, munkatársakkal
  • C, C++, C#, Object pascal alapú programozási nyelv (ek) ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, 3D tervező program ismerete (AutoCad 3D)
  • Műszaki rajzok , és modellek készítésében gyakorlat
  • gépi látás rendszerek alapfokú ismerete
  • gyengeáramú vezérléstechnikai rendszerek ismerete
  • angol nyelvtudás

Előny:

  • Jó elemző- és problémamegoldó készség
  • Jó gyakorlati programozási ismeretek
  •  Mikrovezérlő programozási ismeretek (PIC, ATMEL), PCB tervezési ismeretek
  •  jó mechanikus  és villamos kivitelezési érzék

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki bér és további juttatások
  • Multikulturális környezetben való munkavégzés, tanulás
  • Megismerheted egy termelő vállalat felépítését, munkafolyamatait
  • Részese lehetsz egy fejlesztői csapatnak
  • Mentor biztosítása, aki folyamatosan felügyeli, segíti és támogatja munkádat, hogy minél  jobb és sikeresebb szakemberré válhass a későbbiekben
  • A projektfeladatokon keresztül végigkísérheted és megtapasztalhatod, miként valósulmeg egy nagyobb folyamat, a tervezéstől a megvalósításig
  •  A napi munkafolyamatok elvégzése során igazi csapatjátékossá válhatsz, megtanulhatsz kooperálni
  • Fejlesztheted angol nyelvtudásod
  • Diplomád mellé gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz

Munkavégzés helye: PCE Paragon Solutions Kft. 2900 Komárom,Bánki Donát u. 1.

Hamza Adél
HR Generalista
PCE Paragon Solutions Kft.
Tel.: +36 70 777 2964

Dékáni vezetés

szi

Dr. Szalai István dékán, egyetemi tanár
Dékáni Titkárság B101-102
tel.: 88/624-746

Fizika és Mechatronika Intézet C 339
telefon: 88/624-000, 6011

ct

Dr. Chován Tibor gazdasági dékánhelyettes, egyetemi docens
tel.: 88/624-746,
Vegyészmérnöki és Folyamatmérnöki Intézet C133
telefon:88/624-000, 6077

ns

Dr. Németh Sándor oktatási és akkreditációs dékánhelyettes, egyetemi docens
Vegyészmérnöki és Folyamatmérnöki Intézet, C134
telefon: 88/624-000, 6076

A kari vezetés munkatársai

CSTE IMG 5736

Pados Alexandra ügyintéző
telefon: Telefon: 88/624-294

ja

Fekete Rita ügyvivő szakértő
telefon: Telefon: 88/624-743

kep

Csomai Zsuzsanna ügyintéző
telefon: Telefon: 88/624-746

MD IMG 5546

Major Dóra ügyintéző
telefon: Telefon: 88/624-700

Címlap Hírek és események Hírek hallgatóinknak Állásajánlatok Gyakornoki állás mechatronikai mérnöki hallgatók számára - PCE PARAGON SOLUTIONS Kft.