LEHETŐSÉG FRISS DIPLOMÁSOKNAK / UNILEVER FUTURE LEADERS PROGRAM

unilever logo

Alap- és/vagy mesterszakon végzett közgazdászok és mérnökök jelentkezését várjuk, akik magas szintű angol nyelvtudással, vezetői ambícióval rendelkeznek, és nyitottak a kereskedelmi és marketing, valamint a termelési folyamatok minél teljesebb körű megismerésére.

UFLP - Customer Development/Marketing UFLP - Supply Chain

Az innovációban élenjáró Unilever gyárain, valamint a budapesti kereskedelmi központján keresztül számos funkcióba kínál betanulási lehetőséget; a program során felsővezetőink aktív mentorálással, nemzetközi projektekben való részvételi lehetőséggel segítik elő az intenzív tanulást, vezetővé válást.

A Unilever Future Leaders Programban részt vevők kiválasztása több fordulón keresztül történik. A regisztráció során a pályázók egy angol nyelvű motivációs kérdőívvel, valamint egy online numerikus és logikai teszttel találkoznak. Sikeres eredmény esetén a pályázó személyes interjún vesz részt a HR-es kollégákkal. Ezt követően a kiválasztás egy Értékelő Központtal (AC) zárul, ahol a legsikeresebb néhány pályázó az adott funkcióra kifejlesztett üzleti esettanulmányon dolgozik egyéni és csoportos formában az értékelő vezetők előtt.

Jelentkezési határidő: április 30. www.unilever.hu/karrier

További információ: https://www.facebook.com/UnileverCareers

A felhívás ezen a linken tölthető le PDF formátumban

Címlap Hírek és események Hírek hallgatóinknak Állásajánlatok LEHETŐSÉG FRISS DIPLOMÁSOKNAK / UNILEVER FUTURE LEADERS PROGRAM