Álllásajánlat - Vizsgáló mérnök - ELGOSCAR-2000 Környezettechnológiai és Vízgazdálkodási Kft.

Az ELGOSCAR-2000 Környezettechnológiai és Vízgazdálkodási Kft.

Vizsgáló mérnök ÁLLÁSRA KERES
balatonfűzfői Vizsgáló Laboratóriumába

Laboratóriumi munkatársat

VEGYÉSZMÉRNÖK / VEGYÉSZ / KÖRNYEZETMÉRNÖK/ analitikai kémiai szakember végzettséggel

Feladatok:

- laboratóriumi műveletek  elvégzése

- részvétel a műszeres analitikai (IC/ICP/kromatográfia) és/vagy klasszikus analitikai vizsgálatokban

- mérési eredmények dokumentálása a minőségbiztosítási rendszer előírásai szerint

Elvárások:

- felsőfokú meglévő szakirányú végzettség

- önálló munkavégzési képesség és hajlandóság

- megbízhatóság, precíz munkavégzés

- jó problémamegoldó képesség

- jó felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- angol nyelvű szakirodalom felhasználásához szükséges nyelvtudás

Előny:

- kromatográfiás és/vagy ICP mérésben való jártasság

- analitikai / kromatográfiás szakmérnöki végzettség

- klasszikus analitikai tapasztalat

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő Gyártelep

Dékáni vezetés

szi

Dr. Szalai István dékán, egyetemi tanár
Dékáni Titkárság B101-102
tel.: 88/624-746

Fizika és Mechatronika Intézet C 339
telefon: 88/624-000, 6011

ct

Dr. Chován Tibor gazdasági dékánhelyettes, egyetemi docens
tel.: 88/624-746,
Vegyészmérnöki és Folyamatmérnöki Intézet C133
telefon:88/624-000, 6077

ns

Dr. Németh Sándor oktatási és akkreditációs dékánhelyettes, egyetemi docens
Vegyészmérnöki és Folyamatmérnöki Intézet, C134
telefon: 88/624-000, 6076

A kari vezetés munkatársai

CSTE IMG 5736

Pados Alexandra ügyintéző
telefon: Telefon: 88/624-294

ja

Fekete Rita ügyvivő szakértő
telefon: Telefon: 88/624-743

kep

Gyurikáné Luteránus Éva ügyintéző
telefon: Telefon: 88/624-746

MD IMG 5546

Major Dóra ügyintéző
telefon: Telefon: 88/624-700

Címlap Hírek és események Hírek hallgatóinknak Állásajánlatok Álllásajánlat - Vizsgáló mérnök - ELGOSCAR-2000 Környezettechnológiai és Vízgazdálkodási Kft.