Kedves Látogató!

Ezen az oldalon a TÁMOP-4.2.2.A-11/1/KONV-2012-0071 azonosító számú és "Az anyag tulajdonságaitól a felhasználásig - természetes alapanyagok és hulladékok hasznosítását megalapozó kutatások" című pályázattal kapcsolatos ismertetőket, híreket és letölthető anyagokat talál.

A projekt támogatója az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program (TÁMOP).

Meghívó tudományos előadásra

A Pannon Egyetem, Mérnöki Kar, Kémia Intézete, Analitikai Kémiai Intézeti Tanszéke tisztelettel meghívja 2013. szeptember 23.-án, kedden 14h-kor az  N ép. 116 teremben, a TÁMOP-4.2.2.A-11/1/KONV-2012-0071 keretében tartandó tudományos előadásra:

Dr. A.Tarafder , Principal Research Chemist  (Waters Co., Milford, Massachusetts, USA ) :
Supercritical fluid chromatography - Why the future Chemists and Engineers should know about it?

Az előadás PhD-hallgatóknak különösen ajánlott.

Dr. Horváth Ottó, sk.                                           Dr. Hajós Péter, sk.
Kémia intézet, igazgató,                              Analitikai Kémia Intézeti Tanszék
  Doktori Iskola vezető                                      TÁMOP alprojektvezető

eu
Címlap Projektek Hulladékok hasznosítása TÁMOP pályázat Meghívó tudományos előadásra