Kedves Látogató!

Ezen az oldalon a TÁMOP-4.2.2.A-11/1/KONV-2012-0071 azonosító számú és "Az anyag tulajdonságaitól a felhasználásig - természetes alapanyagok és hulladékok hasznosítását megalapozó kutatások" című pályázattal kapcsolatos ismertetőket, híreket és letölthető anyagokat talál.

A projekt támogatója az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program (TÁMOP).

Meghívó lakossági fórumra

A Pannon Egyetem tisztelettel meghívja a TÁMOP-4.2.2.A-11/1/KONV-2012-0071 azonosító számú és "Az anyag tulajdonságaitól a felhasználásig - természetes alapanyagok és hulladékok hasznosítását megalapozó kutatások" című projekt keretében megrendezendő lakossági fórumra.

Helyszín: Pannon Egyetem, B épület Aula, 2. emeleti konferencia terem

Időpont: 2014. október 17., 8:00-8:30

eu
Címlap Projektek Hulladékok hasznosítása TÁMOP pályázat Meghívó lakossági fórumra