Nyertes pályázatok

Nemzeti Tehetseg Program logo

A Magyary Zoltán Kuratórium döntése alapján Dr. Gelencsér András egyetemi tanár (Környezettudományi Intézet) a „Szentágothai János Ösztöndíj Tapasztalt Kutatóknak” elnevezésű pályázati felhívásra benyújtott "A biomassza égetésből származó speciális koromrészecskék keletkezési mechanizmusának és tulajdonságainak vizsgálata" című pályázata ösztöndíjtámogatásban részesült.

A "Magyary Zoltán Posztdoktori Ösztöndíj" felhívásra benyújtott pályázata alapján ösztöndíjtámogatásban részesült dr. Bókony Veronika tudományos munkatárs (Környezettudományi Intézet) "A viselkedési flexibilitás adaptív jelentősége" című pályázata és dr. Varga Csilla adjunktus (Vegyészmérnöki és Folyamatmérnöki Intézet) "Olefin-maleinsav-anhidrid kopolimer alapú kompatibilizáló adalékok szerepe hulladék PET palack alapanyagainak újrahasznosításában" című pályázata.

Az „Apáczai Csere János Doktoranduszi Ösztöndíj” felhívásra benyújtott pályázata alapján, Karunk Vegyészmérnöki és Anyagtudományok Doktori Iskolájának két doktorandusz hallgatója részesült ösztöndíjtámogatásban. Farsang Barbara "Technológiai rendszerek modell alapú fejlesztését és figyelemmel kísérését támogató adategyeztetési technikák fejlesztése" című pályázata alapján. Zsirka Balázs "Kaolinit nanostruktúrák szerkezeti és felületi tulajdonságainak vizsgálata" című pályázata alapján.

A Jedlik Ányos Doktorjelölti Ösztöndíj felhívásra benyújtott pályázata alapján Seress Gábor (Környezettudományi Intézet) "Az élőhely-urbanizáció populációs és reproduktív hatásai házi verebeknél"  című pályázata ösztöndíjtámogatásban részesült. "Mikotoxinok kvantitatív és kvalitatív analízise élelmiszermintákban, élelmiszerek mikotoxin tartalmának csökkentése" címen benyújtott pályázata alapján B. Tóth Szabolcs, karunk Kémiai és Környezettudományi Doktori Iskolájának doktorjelöltje (témavezetője: dr. Dallos András) Jedlik Ányos Doktorjelölt ösztöndíjat nyert."

Gratulálunk a sikeres pályázatokhoz!

Kutató Kar Nyertes pályázatok